Podczas eventu MacBook w zeszłym tygodniu, Apple zaprezentował AirPods 3, potwierdzając wszystkie plotki, które mówiły, że tańsze AirPods zostanie przeprojektowane.

Trzeci-gen AirPods wygląda bardzo podobnie jak AirPods Pro, choć nie jest to całkiem replika. AirPods 3 są mniej więcej tak wysokie jak AirPods Pro, ponieważ mają mniejszy trzon, ale sama obudowa AirPods 3 nie jest tak szeroka jak w AirPods Pro.

Apple nie pokazało na ostatnim wydarzeniu bardzo oczekiwanego modelu AirPods Pro 2, ale tej wyższej serii słuchawek dał małe uaktualnienie. To MagSafe bezprzewodowego ładowania, co oznacza, że obudowa posiada wbudowane magnesy.

Apple prawdopodobnie pokaże słuchawki AirPods Pro 2 w 2022 roku. Przynajmniej tak twierdziły wszystkie plotki przez większą część roku. Nowy Pro otrzyma również swój własny redesign, według niektórych doniesień. Ale rzekomy wyciek obudowy AirPods Pro 2 wskazuje, że tylko minimalne zmiany w projekcie są planowane.

AirPods Pro 2 – plotki i cena

Poprzednie plotki mówiły, że Apple chce usunąć trzpień z AirPods Pro 2 i dodać więcej funkcji zdrowotnych w bezprzewodowych słuchawkach. Nawet Apple zrobił to z marką Beats. Wprowadzony na początku tego roku, Beats Studio Buds są nieco bardziej nieporęczne niż AirPods Pro. Ale są wyposażone w funkcję redukcji szumów, tak jak Pro.

Jeśli chodzi o funkcje śledzenia zdrowia, to wciąż nie wiadomo, czym one mogą być. AirPods 3 posiadają już czujnik niedostępny w innych modelach AirPods czy słuchawkach konkurencji. Słuchawki wykorzystują czujniki skóry, które informują, czy znajdują się one wewnątrz ucha, czy też mają kontakt z inną powierzchnią. Wszystkie informacje wskazują również na to, że urządzenie będzie w tej samej cenie co oryginał.

Zdjęcia AirPods Pro 2 – wycieki

Ale co jeśli AirPods Pro 2 będą miały taki sam ogólny design jak ich poprzednik? To jest możliwe według portalu MacRumors. Ten blog pozyskał te wyciekłe zdjęcia, które rzekomo pokazują projekt AirPods Pro 2.

Obudowa wydaje się być tak samo wysoka i szeroka, jak obecna obudowa AirPods Pro 2. Dwie zmiany są dość zauważalne. Na dole mamy głośniki, które podobno będą odtwarzać dźwięki Find My. Podobno etui AirPods Pro 2 oraz każda ze słuchawek może zostać zlokalizowana za pomocą Find My.

Bardziej zastanawiająca jest metalowa pętla na boku, która może współpracować z paskiem. To nie jest coś, co można zobaczyć na innych etui AirPods.

Co do samych słuchawek AirPods Pro 2, wydaje się, że stracił czujnik optyczny umieszczony na spodzie każdego pączka. Może to być spowodowane tym, że Apple planuje wykorzystać nowy czujnik wykrywania skóry we wszystkich nowych AirPods.

AirPods Pro 2 Leak
AirPods Pro 2 Leak

Nowy przeciek zaprzecza plotkom, które twierdziły, że nowe AirPods Pro otrzyma poważny redesign. Blog MacRumors wskazuje, że obrazy pochodzą od źródła z Apple. Osoba, która przekazała zdjęcia twierdzi, że obecne plotki są błędne i że Apple nie usunie „łodygi” z AirPods Pro 2.

Dodaj komentarz

avatar