Wybór etui na telefon nie jest zadaniem prostym. Znajdziemy ich mnóstwo rodzajów, oraz modeli, które będą wydawać się nam dobre. Musimy jednak pamiętać, żeby takie etui spełniało przede wszystkim dwa podstawowe wymogi.

 

iphone.jpgPo pierwsze musi gwarantować odpowiedni poziom bezpieczeństwa naszemu telefonowi, a po drugie musi być w miarę możliwości eleganckie i schludne. Dzięki temu telefon będzie bezpieczny, a my sami zadowoleni z jego ładnego futerału. Jakie wybieramy najczęściej etui na telefon? Oczywiście każdy ma swoje upodobania w tym zakresie, ale do najczęściej wybieranych jeżeli chodzi o rodzaj materiału należą etui wykonane ze skóry. To najbezpieczniejszy sposób przechowywania naszego telefonu, a sama skóra jest niezmiernie przyjemna w dotyku i niesamowicie elegancka. Do tego wielu ludzi po prostu uwielbia skórzany zapach, który od tego momentu będzie nam towarzyszyć stale.
Jeżeli chodzi o kolorystykę, to mamy tendencję do wybierania modeli etui na telefon, które są kontrastowe względem naszego telefonu. Zazwyczaj zatem kupujemy etui w krzykliwych kolorach, a technika jest na tyle rozwinięta, że również możemy często nadrukować coś własnego na zamówienie na taki futerale. Na pewno to właśnie sprawia, że nasz telefon zostanie zindywidualizowany i z pewnością korzystanie z niego będzie od tej pory jeszcze bardziej przyjemne. Dobre etui na telefon powinno jednak przede wszystkim dbać o bezpieczeństwo naszego urządzenia. To ważne, ponieważ wielu ludzi ma w zwyczaju niechlujnie wrzucać telefon do kieszeni lub torebki wypełnionej wieloma, często ostrymi przedmiotami. Chodząc z tak rzuconym telefonem na pewno będziemy musieli prędzej czy później zainwestować w wymianę obudowy, a jeżeli posiadamy odkryty wyświetlacz, to również to będzie konieczne. Dlatego właśnie dobrze zadbać o to, by etui przede wszystkim było solidne z porządnego materiału. W tym przypadku ważne, żeby etui na telefon w miarę dokładnie przylegało do naszego telefonu. Jeśli bowiem będzie inaczej narazimy go na tarcie drobinek, które dostały się do samego etui na telefon.
Jak wyglądają cenowo etui na telefon? Takie zwyczajne, wykonane z tworzyw sztucznych, do klasycznych telefonów znajdziemy w niskich cenach nawet kilkunastu złotych. Jeżeli jednak potrzebujemy posiadać etui na telefon solidniejsze nieco, oraz znacznie bardziej eleganckie, na przykład wykonane ze skóry, to konieczne będzie wydanie nawet kilkuset złotych,. Wtedy jednak dostaniemy dedykowane etui na nasz własny telefon, które będzie niesamowicie solidne i wytrwałe.

 

Dodaj komentarz

avatar