Nasz blog technologiczny nie był dostępny przez kilka dni. Przez te kilka dni ciężko pracowaliśmy nad zmianami w naszym blogu. Zmianami, których Wy Czytelnicy potrzebowaliście i o które prosiliście.

Z przyjemnością oznajmiam, że czas zmian nastąpił i udostępniamy Wam nową wersję naszego bloga – jeszcze lepszego, czytelniejszego i lepiej zorganizowanego. Co u nas się zmieniło? Sporo, ale wszystko po kolei.

Podejście do tworzenia bloga

Dotychczas skupialiśmy się głównie wokół skondensowanych informacji ze świata technologii – krótkich wpisów dotyczących najważniejszych wydarzeń. Prosiliście nas jednak o więcej tekstów własnych, w których recenzujemy, opisujemy naszym zdaniem co dzieje się na rynku technologii oraz poradników – i bardzo się nam ten pomysł spodobał. W najbliższej przyszłości będziemy dodawać nie tylko newsy ze świata technologii (które nota bene również postaramy się wydłużyć, tak aby obejmowały większy zakres informacji), ale również autorskie przemyślenia czy porady.

Organizacja bloga

W związku z powyższymi zmianami przeorganizowaliśmy kategorie naszych wpisów – pojawiło się ich więcej oraz są bardziej szczegółowe. W przyszłości będziemy również dodawać nowe kategorie, o ile taka będzie potrzeba.

Blog zmienił się również wizualnie – postawiliśmy na nowoczesne rozwiązania, które jednocześnie pozwalają nam na dużą elastyczność w kwestii wyglądu portalu oraz zgodność z najnowszymi standardami Internetowymi. Chętnie usłyszymy od Was co sądzicie o nowych zmianach – piszcie w komentarzach pod tym wpisem. A skoro przy komentarzach jesteśmy…

Komentarze

Zmieniliśmy również system obsługujący komentarze – dotychczasowy nie wystarczał nam w zupełności. Obecnie zastosowane rozwiązanie pozwala Wam Czytelnikom na szybsze i sprawniejsze dodawanie komentarzy pod wpisami – również przy użyciu kont społecznościowych.

Nowe komentarze nie będą wymagały również oczekiwania na akceptację moderatora – zastosowaliśmy zaawansowany mechanizm antyspamowy, który automatycznie usuwa te komentarze, które zawierają spam. W przypadku, gdyby jakiś komentarz będzie łamał polskie prawo czy naruszał czyjeś prawa – wystarczy do nas zgłosić taki komentarz, a my sprawdzimy to i ewentualnie usuniemy z naszego bloga.

Integracja z mediami społecznościowymi

Wielu z Was zgłaszało nam, że nie jesteśmy w odpowiedni sposób zintegrowani z mediami społecznościowymi – nie mamy przycisków do udostępniania naszych wpisów czy strony, którą moglibyście polajkować. Nadrabiamy te braki i od teraz z łatwością udostępnicie coś na Facebooku, a nasz możecie znaleźć na Facebooku oraz Twiterze!

Zmiany związane z prawem

Dodatkowo nasz blog przystosowaliśmy do najnowszych przepisów – w tym RODO, o którym każdy zapewne już słyszał i ma dosyć. Nie zamierzamy Was więcej zanudzać tym tematem, ale jeśli chcecie dowiedzieć się dokładnie jak przetwarzamy Wasze dane i w jakim celu – zerknijcie na naszą Politykę Prywatności.

Poszukujemy osób chcących współtworzyć tego bloga

Jeśli chciałbyś współtworzyć z nami tego bloga, wyrażać swoje opinie o produktach i je recenzować – zgłoś się do nas. Więcej informacji znajdziesz na stronie Poszukujemy współpracowników.

Dodaj komentarz

avatar